Drukuj

Znamy terminarz rozgrywek ligi okręgowej w sezonie 2020/2021. Derby już w drugiej kolejce

20. 07. 10
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 297
KLASA OKRĘGOWA „TYCHY-BIELSKO” GR.2
Runda jesienna
I kolejka
25 lipca (sobota), godz. 17:00
Ogrodnik Tychy – Przełom Kaniów
Sokół Wola – MKRS Lędziny
LKS Bestwina - Pionier Pisarzowice
Pasjonat Dankowice – Piast Bieruń
GTS Bojszowy – LKS Bestwinka
Piast Bieruń – Sokół Wola
II kolejka
1 sierpnia (sobota) godz. 17:00
GTS Bojszowy – LKS Bestwina
Piast Bieruń – Sokół Wola
MKS Lędziny – Ogrodnik Tychy
Pionier Pisarzowice – Pasjonat Dankowice
2 sierpnia (niedziela) godz. 17:00
KS Bestwinka – Przełom Kaniów
III kolejka
8 sierpnia (sobota) godz. 17:00
MKS Lędziny – Przełom Kaniów
Ogrodnik Tychy – Piast Bieruń
Sokół Wola – Pionier Pisarzowice
LKS Bestwina – KS Bestwinka
Pasjonat Dankowice – GTS Bojszowy
IV kolejka
15 sierpnia (sobota) godz. 17:00
Piast Bieruń – Przełom Kaniów
Pionier Pisarzowice – Ogrodnik Tychy
GTS Bojszowy – Sokół Wola
LKS Bestwina – Pasjonat Dankowice
16 sierpnia (niedziela) godz. 17:00
KS Bestwinka – MKS Lędziny
V kolejka
22 sierpnia (sobota) godz 17:00
Pionier Pisarzowice – Przełom Kaniów
Pasjonat Dankowice – KS Bestwinka
Ogrodnik Tychy – GTS Bojszowy
MKS Lędziny – Piast Bieruń
Sokół Wola – LKS Bestwina
VI kolejka
29 sierpnia (sobota) godz. 17:00
GTS Bojszowy – Przełom Kaniów
Pasjonat Dankowice – Sokół Wola
Pionier Pisarzowice – MKS Lędziny
LKS Bestwina – Ogrodnik Tychy
30 sierpnia (niedziela) godz. 17:00
KS Bestwinka – Piast Bieruń
VII kolejka
2 września (środa) godz. 16:00
Przełom KaniówLKS Bestwina
Piast Bieruń – Pionier Pisarzowice
MKS Lędziny – GTS Bojszowy
Ogrodnik Tychy – Pasjonat Dankowice
Sokół Wola – KS Bestwinka
VIII kolejka
5 września (sobota) godz. 16:00
Pasjonat Dankowice – Przełom Kaniów
GTS Bojszowy – Piast Bieruń
LKS Bestwina – MKS Lędziny
Sokół Wola – Ogrodnik Tychy
6 września (niedziela) godz. 16:00
KS Bestwinka – Pionier Pisarzowice
IX kolejka
12 września (sobota) godz. 16:00
MKS Lędziny – Pasjonat Dankowice
Pionier Pisarzowice – GTS Bojszowy
Piast Bieruń – LKS Bestwina
Ogrodnik Tychy – KS Bestwinka
13 września (niedziela) godz. 16:00
Przełom Kaniów – Sokół Wola
REWANŻE:
X kolejka
19 września (sobota) godz. 16:00
MKS Lędziny – Sokół Wola
Piast Bieruń – Pasjonat Dankowice
Pionier Pisarzowice – LKS Bestwina
20 września (niedziela) godz. 16:00
LKS Przełom Kaniów – Ogrodnik Tychy
KS Bestwinka – GTS Bojszowy
XI kolejka
26 września (sobota) godz. 16:00
Sokół Wola – Piast Bieruń
Pasjonat Dankowice – Pionier Pisarzowice
LKS Bestwina – GTS Bojszowy
Ogrodnik Tychy – MKS Lędziny
27 września (niedziela) godz. 16:00
Przełom Kaniów – KS Bestwinka
XII kolejka
3 października (sobota) godz. 15:00
GTS Bojszowy – Pasjonat Dankowice
Pionier Pisarzowice – Sokół Wola
Piast Bieruń – Ogrodnik Tychy
4 października (niedziela) godz. 15:00
Przełom Kaniów – MKS Lędziny
KS Bestwinka – LKS Bestwina
XIII kolejka
10 października (sobota) godz. 15:00
Pasjonat Dankowice – LKS Bestwina
Ogrodnik Tychy – Pionier Pisarzowice
MKS Lędziny – KS Bestwinka
Sokół Wola – GTS Bojszowy
11 października (niedziela) godz. 15:00
Przełom Kaniów – Piast Bieruń
XIV kolejka
17 października (sobota) godz. 15:00
GTS Bojszowy – Ogrodnik Tychy
LKS Bestwina – Sokół Wola
Piast Bieruń – MKS Lędziny
KS Bestwinka – Pasjonat Dankowice
18 października (niedziela) godz. 15:00
Przełom Kaniów – Pionier Pisarzowice
XV kolejka
24 października (sobota) godz. 15:00
Sokół Wola – Pasjonat Dankowice
Piast Bieruń – KS Bestwinka
Ogrodnik Tychy – LKS Bestwina
MKS Lędziny – Pionier Pisarzowice
25 października (niedziela) godz. 15:00
Przełom Kaniów – GTS Bojszowy
XVI kolejka
7 listopada (sobota) godz. 14:00
LKS Bestwina – Przełom Kaniów
Pasjonat Dankowice – Ogrodnik Tychy
GTS Bojszowy – MKS Lędziny
Pionier Pisarzowice – Piast Bieruń
8 listopada (niedziela) godz. 14:00
KS Bestwinka – Sokół Wola
XVII kolejka
11 listopada (środa) godz. 13:30
Przełom Kaniów – Pasjonat Dankowice
Pionier Pisarzowice – KS Bestwinka
MKS Lędziny – LKS Bestwina
Ogrodnik Tychy – Sokół Wola
Piast Bieruń – GTS Bojszowy
XVIII kolejka
14 listopada (sobota) godz. 13:30
Sokół Wola – Przełom Kaniów
LKS Bestwina – Piast Bieruń
Pasjonat Dankowice – MKS Lędziny
GTS Bojszowy – Pionier Pisarzowice
15 listopada (niedziela) godz. 13:30
KS Bestwinka – Ogrodnik Tychy