Drukuj

Stowarzyszenie Wędkarskie "Kaniowski Karp Królewski" "pompowało" dla Tosi

20. 07. 08
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 411
SMA i dramatyczny wyścig z czasem – Tosia potrzebuje najdroższego leku świata!
Mimo iż Tosia Popławska mieszka w Gdyni z pomocą ruszyli również mieszkańcy Podbeskidzia. W mediach społecznościowych prowadzona jest akcja #Gaszynchallenge. We wtorek, 7 lipca, do tej akcji przyłączyło się Stowarzyszenie Wędkarskie "Kaniowski Karp Królewski" nominowane do niej przez Lokalną Grupę Rybacką "Bielska Kraina".
Tosia każdego dnia walczy o to, by jej mięśnie nie zapomniały do czego są i jak bardzo są potrzebne, by żyć! Codzienna rehabilitacja to dla niej duży wysiłek i stres. To łzy rozpaczy... – zarówno jej, jak i jej rodziców.
Szansą na to, żeby Tosia była sprawna jest terapia genowa, która powinna odbyć się "na już", zanim choroba postąpi i zabierze więcej.
Od niedawna terapia genowa może odbyć się w Polsce – w szpitalu w Lublinie. To oznacza, że można zmniejszyć kwotę zbiórki! Niestety do zebrania wciąż pozostaje bardzo dużo pieniędzy – ponad 7 milionów złotych...
Każdy, kto chciałby pomóc może tego dokonać odwiedzając stronę https://www.siepomaga.pl/ocalic-tosie i wpłacając dowolną kwotę na leczenie Tosi.