Drukuj

Krzysztof Duda i Michał Wyrobek najlepsi w Turnieju Siatkówki Plażowej

19. 08. 31
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1554
Przy wspaniałej pogodzie odbył się w sobotę, 31 sierpnia, w Ośrodku Rekreacji i Sportów Wodnych w Kaniowie Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Radnych Powiatowych Grzegorza Gawędy i Łukasza Pasierbka.
Bezkonkurencyjna okazała się para Krzysztof Duda i Michał Wyrobek wygrywając wszystkie mecze. Krzysztof Duda to były zawodnik sekcji piłki siatkowej UKS Set Kaniów oraz Klubu Sportowego Gminy Bestwina. Zdjęcia TUTAJ
Znany z udziału w turniejach halowej siatkówki oraz tej rozgrywanej na boiskach piaskowych Amadeusz Maciocha dzisiaj miał za partnera Łukasza Dylika i radzili oni sobie bardzo dobrze, ponieważ jedyną porażkę zaliczyli ze zwycięzcami Turnieju. Przypadło im więc w udziale drugie miejsce.
„Stary wyjadacz”, o ile można użyć takiego sformułowania, często amatorsko grający na kaniowskich piaskowych boiskach, Grzegorz Wawoczny, wraz ze swoim kolegą Markiem Kubikiem zajęli miejsce trzecie.
Słowa uznania należą się najmłodszej parze: Damianowi Kopaczce i Mateuszowi Lisowi, którzy swoim starszym i bardziej doświadczonym kolegom wysoko stawiali poprzeczkę, ale udało im się zająć czwarte miejsce.
Najlepszą piątkę zamyka para Dariusz Lis i Maciej Gac.
Nagrody i puchary ufundowane przez radnych powiatowych Grzegorza Gawędę i Łukasza Pasierbka wręczali osobiście fundatorzy, dokładając do tego reklamówki z gadżetami Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej.
O żołądki i uzupełnianie płynów zadbał punkt gastronomiczny „Żwirek”.
I ja tam byłem, co nieco utrwaliłem aparatem fotograficznym, a również wcieliłem się w kilku meczach w rolę sędziego. Na podkreślenie zasługuje sympatyczna atmosfera panująca w czasie turnieju oraz obietnica wspomnianych radnych, że zasponsorują również turniej halowej siatkówki. Brawo!!!