Drukuj

Rozgrywki piłkarskie naszych drużyn

19. 08. 26
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1155
K B BZa nami cztery kolejki Ligi Okręgowej Zina Bielsko-Tychy oraz dwie kolejki bielskiej klasy A. Jak radzą sobie nasze drużyny? Hmmm, można chyba stwierdzić, że w miarę przyzwoicie.
LKS Bestwina rozegrał do tej pory trzy mecze, ponieważ wypadło mu zmierzyć się 14 sierpnia z Rekordem Bielsko-Biała w Pucharze Polski a 15 sierpnia z jego rezerwami w lidze, więc mecz ligowy został przeniesiony na 11 września.
W tych trzech meczach zgromadził 4 punkty, a to przegrywając na starcie w Jaworzu z Czarnymi 2:1, remisując w Lędzinach 0:0 i wygrywając na własnym boisku z MRKS II Czechowice-Dziedzice 5:1.
Obecnie LKS Bestwina zajmuje 10 miejsce.
KS Bestwinka ma rozegrany komplet meczów i z 6 punktami zajmuje 9 miejsce. Na inaugurację wygrał 0:1 na wyjeździe z LKS Rudołtowice-Ćwiklice, przegrał w Woli z LKS Sokół 5:0, pokonał u siebie 5:4 LKS Studzienice i przegrał w ostatnim meczu (u siebie) z BKS Stal Bielsko-Biała 0:3.
W środę, 28 sierpnia, podejmować będzie na własnym boisku w ramach Pucharu Polski LKS Drzewiarz Jasienica. Początek meczu o 17.30.
LKS Przełom Kaniów jest po dwóch meczach na 4 miejscu. W pierwszej kolejce, jako gospodarz, zremisował z Rotuzem Bronów 1:1, a w drugim meczu wygrał w Międzybrodziu z Żarem 0:2.