Nie tylko Tomasz ...

18. 05. 14
Odsłony: 5264

Tomek Janusz, o czym informowałem wcześniej, w 11. edycji Katowickiego Festiwalu Biegowego w Katowicach zwyciężył w biegu na 10 km. Jednakże to nie jedyny sukces rodziny Januszów z Kaniowa, albo inaczej „JanuszówSukcesu”, ponieważ w Festiwalu Biegowym udział brała również Mama Tomka, Pani Barbara i to ze znakomitym wynikiem, ponieważ zajęła 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 10 km z czasem 0:51:20.
Swoje starty w tym roku Pani Barbara rozpoczęła od udziału w 13. PZU Półmaratonie Warszawskim, gdzie z czasem 1:51:47 zajęła miejsce 663 na ponad 3300 kobiet, co jak na osobę, która bieganie traktuje wyłącznie jako swoją pasję i uprawia je w wolnych chwilach po pracy należy przyjąć z szacunkiem i uznaniem.