Drukuj

W ostatniej kolejce było 0 - 3 - 3 - 3, jak będzie w najbliższy weekend?

17. 05. 12
Odsłony: 4026

KS Bestwinka nie podtrzymał swojej passy i nie było 10 meczu z rzędu bez porażki, ale też trudno dotrzymać kroku liderowi grając w dziesięciu, a taka sytuacja przytrafiła się tej drużynie w ostatnią sobotę. W 14 minucie meczu czerwoną kartką ukarany został bramkarz, Mateusz Kudrys, i KS Bestwinka przegrał z GKS Czarni Jaworze 4:0. Miejsce w tabeli: 2.
Dobrą serię ma z kolei LKS Przełom Kaniów. W niedzielę, w meczu wyjazdowym w Mazańcowicach, najpierw w 28. minucie głową bramkarza gospodarzy pokonał Marcin Janusz, a po dziesięciu minutach strzałem po ziemi wynik ustalił Kamil Kimla. LKS Kaniów pokonał LKS Mazańcowice 0:2. Miejsce w tabeli: 10.
W Bestwinie LKS podejmował rywali z Chybia. Gospodarze walczą o ligowe podium i zadanie to jest na wyciągnięcie ręki, ponieważ dzięki dwóm trafieniom Dawida Gleindka oraz po jednym Krystiana Makowskiego i Szymona Skęczka goście zostali pokonani 4:1. Na uwagę zasługuje świetna dyspozycja strzelecka w ostatnich meczach Dawida Gleindka. Miejsce w tabeli: 5 z tą samą ilością punktów co trzecia i czwarta drużyna.
Występujące w IV lidze siatkówki zawodniczki KS Gminy Bestwina pokonały SMUKS Orzesze 3:0 (25:20, 25:22, 25:18). Miejsce w tabeli: 2.