GLSA - runda V

08. 04. 05
Odsłony: 4415

Sympatycy i uczestnicy GLSA w napięciu oczekiwali na dzisiejsze siatkarskie spotkania, ponieważ naprzeciw siebie miały stanąć drużyny wymieniane w gronie faworytów I edycji rozgrywek. Ci, którzy oglądali mecz pomiędzy Makowskim Team i Lontexem nie zawiedli się, ponieważ zawodnicy zaprezentowali wiele doskonałych zagrywek. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną drużyny Makowski Team 2:0 (25:13, 26:24),jak więc widać drugi set był bardzo wyrównany i mógł się zakończyć zupełnie odwrotnie, a w trzecim secie mogło się również wszystko zdarzyć, ale nie zdarzyło się, bo jednak do niego nie doszło. Zawodnicy Lontexu zgłaszali wiele pretensji do decyzji sędziego, no ale mecz już się zakończył. Wszystko wskazuje na to, że będzie okazja do rewanżu w ścisłym finale i najlepiej zostawić siły i sportową złość właśnie na ten dzień.

Komplet wyników:

1. POGOŃ POLESIE – AZS KAMIKADZE TEAM – 0 : 2 (14 : 25; 20 : 25),najlepszy zawodnik – Hohoł Radosław
2. MAKOWSKI TEAM – LONTEX - 2:0 (25:13, 26:24),najlepszy zawodnik – Paweł Żelazny
3. POGOŃ POLESIE – LONTEX  - 0 : 2 (13:25, 19:25), najlepszy zawodnik - Monika Bieszczad
4. POGOŃ POLESIE – MAKOWSKI TEAM – 0 : 2 (12:25, 14:25), najlepszy zawodnik – Ryszard Pysno
5. LONTEX – AZS KAMIKADZE TEAM 2 : 0 (25:22, 25:20), najlepszy zawodnik – Paweł Żelazny