KS Bestwinka pierwszym liderem

14. 08. 11
Odsłony: 3353

Srogiej lekcji udzielił KS Bestwinka beniaminkowi bielskiej A – klasy, Iskrze Rybarzowice. Zdjęcia TUTAJ
Już w 6 minucie worek z bramkami rozwiązał Paweł Mucha. Po upływie 180 minut drugiego gola dorzucił Przemysław Stasica. W 16 minucie było już 3:0, kiedy to precyzyjnie z rzutu wolnego przymierzył Marcin Starsiak. Kolejne trafienia padły w ostatnim kwadransie gry. Najpierw piłkę do siatki skierował Maciej Skęczek, a następnie Paweł Łukosz ustalił wynik spotkania.
KS Bestwinka – Iskra Rybarzowice 5:0
Bramki: Mucha Paweł, Stasica Przemysław, Starsiak Marcin, Skęczek Maciej, Łukosz Paweł