VII kolejka Ligi Futsalu

14. 01. 14
Odsłony: 2934

W niedzielę, 12 stycznia, odbyła się VII kolejka I edycji Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Futsal Bestwina – Czechowice-Dziedzice sezon 2013/2014. Zdjęcia TUTAJ
W pierwszym meczu spotkali się Młodzi Wilcy z Blue Dragons. Nie było niespodzianki, mimo ambitnej postawy Młodzi Wilcy nie sprostali „Niebieskim”. UWAGA!UWAGA!UWAGA!!! Pragnę uspokoić sympatyków Młodych Wilków: Błażej K.(na zdjęciu obok) zapłacił, listów gończych nie będziemy wysyłać,drużyna może grać dalej.
Młodzi Wilcy – Blue Dragons 1:8
Bramki: Kłoda / Zdeb Ł. – 3, Gębczyński – 2, Roik – 2, Kiecza
Enigma Czechowice-Dziedzice nie pozostawiła żadnych złudzeń Rehabilitantom. Co prawda w 7 minucie było 1:1, ale później Enigma bezsprzecznie królowała na parkiecie, a Adrian Damaz aż 6 razy trafił do bramki strzeżonej przez „Egona”.
Enigma Czechowice-Dziedzice – Rehabilitanci 10:2
Bramki: Damaz – 6, Buda W. – 2, Buda S., Budny / Szymańczak – 2

Czwórkowicze Zabrzeg także panowali na boisku w starciu z Czarnymi Koniami. Po 2 bramki zdobyli Tekieli, Ciesielczyk Arek i Grolik, dla Czarnych Koni honorowe trafienie zaliczył Olek.
Czwórkowicze Zabrzeg – Czarne Konie 6:1
Czwarty mecz dostarczył mnóstwo emocji, mimo że padły tylko 3 bramki. Naprzeciw lidera, drużyny Gepard Team stanął Pato Team – czwarty w tabeli. Pierwsza bramka padła dopiero w 18 minucie, zdobył ją dla Gepardów Mateusz Czana, a piękną asystę(określenie sędziego ;-))zaliczył lider klasyfikacji strzelców, Mariusz Cupriak. Kolejne bramki padły w 21 i 35 minucie, zdobył je Wojciech Zdeb z Pato Team. Zdecydowany od dłuższego czasu lider zaliczył drugą porażkę i w czołówce tabeli zrobiło się ciasno.
Pato Team – Gepard Team 2:1
Mogło się wydawać, że spotkanie siódmej i ósmej drużyny w tabeli będzie wyrównane. Nic bardziej mylnego. Naprzód Tyłowice ostatnio punktuje i nie pozostawił żadnych złudzeń, kto jest lepszy.
OKS ZRB Matyszkiewicz Pszczyna – Naprzód Tyłowice 1:10
Bramki: Pisarek / Markiel – 4, Pachuła – 3, Małysz – 2, Moś.

Amatorska Liga Piłki Nożnej Futsal Bestwina – Czechowice-Dziedzice sezon 2013/2014