Przemysław Stasica wywalczył 3 punkty dla KS Bestwinka

13. 10. 06
Odsłony: 3005

Zwycięstwem KS Bestwinka 1:2 zakończyło się spotkanie w Międzyrzeczu, gdzie KS Bestwinka stanął naprzeciw tamtejszego KS-u. Zdjęcia z meczu TUTAJ
Po pierwszej bezbramkowej połowie, Piotr Koźluk tuż po przerwie wysunął gospodarzy na prowadzenie. W 62. minucie Smreczak wyczuł zamiary Stasicy i obronił rzut karny. Co się odwlecze to nie uciecze. 60 sekund później Przemysław Stasica bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego pokonał golkipera miejscowych. Gdy wydawało się, iż spotkanie to zakończy się podziałem punktów, w ostatniej akcji meczu strzelec wyrównującego gola uderzył precyzyjnie z rzutu wolnego, a tym samym przechylił szale zwycięstwa na korzyść swojej drużyny.
Dzięki zwycięstwu Bestwinka awansowała na miejsce czwarte. Natomiast Międzyrzecze aktualnie plasuje się na miejscu szóstym.