Zwycięstwo LKS Bestwina

13. 05. 23
Odsłony: 2753

LKS-owi Bestwina (14 miejsce) nie wiedzie się ostatnio najlepiej i przed meczem z GKS Morcinek (4 miejsce) mało kto liczył na trzy punkty. Potwierdzały to pierwsze minuty meczu, gdyż już w 7 minucie goście objęli prowadzenie i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1.
Z pewnością w szatni LKS Bestwina musiało paść kilka gorzkich słów, gdyż druga połowa należała już do gospodarzy i z pewnością cieszyła kibiców. W 54 minucie do remisu doprowadził Bartosz Mizera. W 67 minucie strzał Szymona Skęczka dał prowadzenie, a bramka Kamila Szypuły zdobyta kilka minut później pieczętewała dobrą postawę piłkarzy Henryka Mazura w tej części gry. Zszokowani goście nie byli w stanie zareagować na poczynania Bestwiny.
LKS Bestwina – GKS Morcinek Kaczyce 3:1
Bramki: Mizera, Skęczek, Szypuła
LKS Bestwina: Droździk Bartłomiej, Borutko Ryszard (80' Miroski Dawid), Gołąb Marcin, Maciążka Mateusz, Mizera Bartosz, Puczka Patryk, Adamowicz Wojciech, Kalamus Grzegorz (88' Kraus Kamil), Małaczek Mateusz, Skęczek Szymon, Włoszek Mateusz (65' Szypuła Kamil).