Drukuj

Nasi mieszkańcy stypendystami sportowymi burmistrza Czechowic-Dziedzic

13. 01. 23
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 3139

18 stycznia br. w budynku Urzędu Miejskiego odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów sportowych na rok 2013, które Burmistrz Czechowic-Dziedzic przyznał młodym zawodnikom i zawodniczkom z czechowickich klubów sportowych. >>> zobacz zdjęcia
Stypendia zostały przyznane na podstawie Uchwały nr XXVI/225/12 Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach z dnia 2 sierpnia 2012 r. w sprawie szczegółowych zasad, trybu przyznawania i pozbawiania oraz rodzajów i wysokości stypendiów sportowych dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe.
Miło mi poinformować, że wśród stypendystów są mieszkańcy naszej gminy: Paweł Wawrzyczek (KS Judo Czechowice-Dziedzice) oraz Dagmara Chmielniak (MKS Czechowice-Dziedzice, tenis stołowy), a wręczyli je Burmistrz Marian Błachut, Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej Stanisław Kopeć oraz Zastępca Burmistrza Maciej Kołoczek.
W uzupełnieniu informacji z dnia 14 stycznia Paweł Wawrzyczek mistrzem jest pragnę dodać, że w Mistrzostwach Śląska Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików, które odbyły się w Bytomiu (12-13.01.2013 r.) brązowym medalistą został jeszcze jeden mieszkaniec Kaniowa – Wojciech Tomala. Gratulacje!