LKS Kaniów liderem

12. 08. 18
Odsłony: 4326

Aż do 69 minuty musieli czekać kibice LKS Przełom Kaniów na pierwszą bramkę w meczu z MRKS II Czechowice - Dziedzice. Wcześniej, mimo optycznej przewagi i stworzenia większej ilości podbramkowych sytuacji nie udawało się zawodnikom LKS Kaniów trafić do bramki przeciwnika. W 69 minucie sztuka ta udała się Robertowi Jurczydze. Przypomnę tylko,że mecz odbywał się w Święto Karpia, a rano odbywały się zawody wędkarskie i przewidziała kaniowska tołpyga,że bramki strzeli Jurczyga. Jak widać nie myliła się, Robert mógł zapisać na swoje konto klasycznego hat-tricka, ale w rewanżu za dobre podanie przy drugiej bramce oddał piłkę Januszowi Maroszkowi, a ten bez problemów skorzystał z takiego prezentu i ustalił wynik spotkania na 3:0.
LKS Przełom Kaniów: Góra Tomasz, Czulak Wojciech, Ryszka Kornel, Szyma Michał (80'Faruga Marek), Ciućka Patryk, Grygierzec Mateusz, Kóska Szymon, Kubies Wojciech (70'Adrian Damaz), Lach Bartomiej,(80'Szwed Konrad),Domka Dominik (65'Maroszek Janusz ), Jurczyga Robert,