Komplet punktów piłkarzy

11. 11. 13
Odsłony: 4384

W długi weekend nasze drużyny rozegrały w sumie 4 mecze i zdobyły w nich 12 punktów.
Pierwsze 3 punkty zdobyli zawodnicy LKS Bestwina w meczu z liderem ligi okręgowej w Radziechowach, w tym samym dniu KS Bestwinka w Kozach, a następnie, 12 listopada, LKS Przełom Kaniów pewnie pokonał u siebie Sokoła Hecznarowice.
Dzisiaj, LKS Bestwina wygrał z Zaporą Porąbka 2:1, a bramki zdobyli Pokusa i Kozielski.

Od 20 minuty LKS Bestwina prowadził 1:0 i mimo przewagi i wielu sytuacji podbramkowych wynik do przerwy nie uległ zmianie. Po przerwie w dalszym ciągu przeważali gospodarze, ale piłka albo mijała słupki i poprzeczkę, albo bramkarz stał na posterunku, albo też po prostu odbijała się albo od słupka albo od poprzeczki.
W 70 minucie Zapora przeprowadziła dosyć składną kontrę i Michał Osierda strzelił głową bardzo ładną bramką. Utrata bramki spowodowała, że piłkarze LKS Bestwina jeszcze bardziej podkręcili tempo i raz po raz atakowali bramkę przyjezdnych. Ta determinacja spowodowała, że wywalczyli rzut karny, który na bramkę zamienił Kozielski
LKS Bestwina – LKS Zapora Porąbka 2:1