Wygrana Kaniowa i Bestwinki, przegrana Bestwiny

11. 05. 15
Odsłony: 5100

Wczoraj LKS Przełom Kaniów gładko rozprawił się z drużyną Sokoła Hecznarowice. Goście nie zagrozili bramce Przełomu ani razu, natomiast kilka razy napastnicy Kaniowa albo minimalnie chybiali albo bramkarza ratował słupek, czy też poprzeczka. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:0 a bramki zdobywali: Krzysztof Jarosz - 2, Robert Jurczyga - 2 i Mateusz Grygierzec.
Dzisiaj swój mecz rozgrywał LKS Bestwina mając za przeciwnika lidera okręgówki KS Wisłę. Mało kto wierzył w zwycięstwo, tymczasem zawodnicy LKS Bestwina jako pierwsi cieszyli się ze zdobytej bramki, a jej autorem był Kozielski.Dwie minuty później jednak Wisła zdołała wyrównać a w 42 minucie Tomasz Wuwer zrehabilitował się (wcześniej nie trafił z karnego) strzelając bramkę na 2:1. W drugiej połowie zespół przyjezdny konsekwentnie realizował założenia taktyczne i pewnie zgarnął komplet punktów.

KS Bestwinka - LKS Groń Bujaków 3:2(1:1)(Jastrzębski, Łukosz P.,Garstka)

Wczoraj LKS Przełom Kaniów gładko rozprawił się z drużyną Sokoła Hecznarowice. Goście nie zagrozili bramce Przełomu ani razu, natomiast kilka razy napastnicy Kaniowa albo minimalnie chybiali albo bramkarza ratował słupek, czy też poprzeczka. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:0 a bramki zdobywali: Krzysztof Jarosz - , Robert Jurczyga - 2 i Mateusz Grygierzec