Drukuj

LKS Kaniów wygrywa, KS Bestwinka przegrywa

10. 06. 07
Odsłony: 5791
 Ostatni weekend do udanych mogą zaliczyć kibice LKS Bestwina (wygrana z Sokołem Zabrzeg 5:2 – filmik z meczu w informacji z niedzieli) oraz LKS Przełom Kaniów, który podejmował na własnym boisku niezwykle groźnego wicelidera – Zaporę Wapienica i odprawił go z 3 bramkami, a zdobyli je Robert Jurczyga, Dominik Domka i Krzysztof Jarosz.
LKS Przełom Kaniów – Zapora Wapienica 3:0
Skład: Droździk- Czulak, Faruga, Szwed- Łanocha (Światłowski), Kóska, Grygierzec (K) (Droździk), Maron (Roman), Jarosz- Jurczyga (Moś), Domka

Zupełnie inne nastroje towarzyszyły kibicom KS Bestwinka. Ta drużyna również rozgrywała mecz z ekipą z czołówki tabeli, bo z Sołą w Kobiernicach (3 miejsce), pierwszą połowę zakończyła remisem po golu Daniela Wróbla, jednakże w drugiej połowie zabrakło rezerwowych zawodników i nie starczyło sił, co wykorzystali zawodnicy Soły i strzelili kolejne 4 bramki.
Soła Kobiernice – KS Bestwinka 5:1
Skład: Chmielniak - Więcek, Bigos, Wróblewski - Łukosz Arkadiusz, Wierzgoń, Łukosz Paweł, Jastrzębski (Kasprzyk - 46 min), Wróbel Daniel, Wróbel Paweł II - Herka