Kończąc wpis na Facebooku, organizatorzy zachęcają: Dołącz do naszej społeczności, działaj lokalnie i razem sprawmy, by Wisła lśniła w czystości!

SOBOTA, 20 kwietnia, godz. 10.00 - zbiórka na przeprawie przez rzekę Białą w ciągu drogi technologicznej (koło lotniska - dojazd ul. Kóski i ul. Czechowicką, następnie drogą technologiczną, a od strony Czechowic-Dziedzic ul. Nad Białką.).
Szanowni Państwo, dla poprawy pewności zasilania Klientów oraz dla przeciwdziałania awariom infrastruktury energetycznej, TAURON Dystrybucja prowadzi prace, które wiążą się z koniecznością czasowego wyłączenia energii elektrycznej.
Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej dla obszaru Bestwina:
Kaniów ulica Mirowska do ulicy Parkowej, Rogowa, Osiedlowa, Parkowa 1, 3, Batalionów Chłopskich od nr 25, 25C, 25D i od nr 50, 50A, 50B do nr 41 i nr 72A
Zakończenie: 23.04.2024 11:00
24. 04. 18
Odsłony: 47
Klasa B – Rotuz II Bronów - KS Bestwinka – niedziela, 21.04.2024, godz.15.00
Rotuz II Bronów wygrał do tej pory 2 spotkania i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 6 punktów. Stosunek bramek 17:32.

Klasa A – LKS Przełom Kaniów – Żar Międzybrodzie Bialskie – niedziela, 21.04.2024, godz. 17.00.
Przy okazji ostatniej kolejki trener Żaru, Krzysztof Mrózek, tak się wypowiadał: „- W takim meczu, jak Pionier - Przełom - a więc gdy walczą drużyny, które gonimy - oczywiście kibicuje się remisowi (śmiech). Na pewno nie brakowało w tym spotkaniu walki i męskiej gry. Teraz jedziemy w nadchodzący weekend do Kaniowa i będziemy chcieli zbliżyć się do tego środka tabeli.” Żar jest przedostatni i do LKS Kaniów traci 5 punktów. W ostatnim meczu pokonał u siebie Orła Kozy 2:0.

Liga okręgowa – LKS Bestwina – Drzewiarz Jasienica – sobota, 20 kwietnia, godz. 17.00.
W ostatnim meczu Drzewiarz pokonał BKS Stal Bielsko-Biała 2:0 i jest samodzielnym liderem Ligi Okręgowej Bielsko – Tychy. W 20 meczach odniósł 17 zwycięstw, 2 mecze zremisował i doznał 1 porażki. Bramki 66:11. LKS Bestwina czeka bardzo trudne zadanie, ale czy czasem nie bywa tak, że wymagający przeciwnik wyzwala nowe siły i umiejętności?
Wystarczy przyjść na mecz i przekonać się, każdy dodatkowy kibic to również dodatkowa mobilizacja drużyny.

LKS Bestwina Dziewczyny wyjeżdża do Świętochłowic. AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - LKS Bestwina Dziewczyny - niedziela, 21.04.2024, godz. 15.00

24. 04. 16
Odsłony: 73
24. 04. 15
Odsłony: 198
Na półmetku konfrontacji KS Międzyrzecze z LKS Bestwina pachniało wynikiem niespodziewanym, bo gospodarze w niczym rywalowi nie ustępowali.
Pauza nastąpiła przy bezbramkowym stanie. Gospodarze nadrabiali ambicją, goście zaś nie mieli odpowiednio dobrze nastawionych celowników. Sytuacje strzeleckie? Te podopieczni Dawida Szewczuka tworzyli. Już po kilkunastu sekundach zespół z Bestwiny winien był prowadzić, lecz z 2. metrów chybił Wojciech Wilczek. 10. minuta to próba Krystiana Patronia z okolic 10. metra wprost w Filipa Nowaka. Swoją „setkę” zmarnował ponadto Damian Gacek w minucie 35.
Worek z bramkami musiał jednak w końcu się rozwiązać, bo znaczna część gry toczyła się na połowie międzyrzeczan. W 50. minucie stało się to, co było nieuniknione. Wilczek przytomnym lobem z dystansu zaskoczył Nowaka. Po solowej akcji Mateusza Wójtowicza przyjezdnym przyszło wkrótce egzekwować „11”, a jej zwieńczeniem było trafienie Patronia. Nieco emocji przysporzył w 70. minucie Remigiusz Tański, który zmniejszył rozmiary strat miejscowych, ale riposta bestwinian była wymowna. W 73. minucie wymianę podań Patryka Fludra z Patrykiem Wentlandem zwieńczyło doskonałe uderzenie tego drugiego z narożnika pola karnego. Kolejne bramki LKS-u to następstwo błyskawicznie rozegranego rzutu wolnego i asysty Fludra do Szymona Skęczka i wreszcie w 83. minucie Igor Jurzak z 10. metra sfinalizował asystę Tomasza Gali.